امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися
Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

[تصویر:  5u2Dtbf.jpg]

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас дивитись онлайн «Тарас. Повернення»: фільм

Тарас. Повернення кіно онлайн – Та я не мала би нічого против того. І так іще один фортеп’ян у мене вільний. Якби тілько мої учениці не були противні. Продюсери – Володимир Філіппов (Україна), Сергій Азімов (Казахстан). У Євгенієвій душі сей один момент викликав правдиву революцію. Він почував якусь невідому досі розкіш, сполучену з переляком, як чоловік, що заглянув у безодню, де на дні було щось невимовно принадне, невимовно гарне і чудове. Сей розкішний перестрах знесилив його, спаралізував усі думки, всю волю, всі бажання. Він сидів, не бачачи, не чуючи, не хотячи нічого. Перед ним не було ані часу, ані простору; фізичні вражіння не доходили до його свідомості. Рука механічно бігала по клавішах, але він не чув дотику, не чув брязкоту, не знав, чи і що грає. Старша панна встала і пішла, – він не бачив її. Здається, вклонився їй, здається, сказав щось, але зовсім автоматично. Вкінці з безмежної темряви в його душі мигнуло щось раз, удруге. Се думка: «Геть відси! Геть, на вільне повітря, в самоту – далеко від людей!» Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Сонце сiло за горою. Череда йшла в мiстечко. Потомленi бурлаки ввiйшли в мiстечко. То була Черкащина. – Жінко! Чи ти пак не бачиш, скільки чортів сидить на лаві? – говорив Кайдаш, а сам трусився, аж зубами цокотів. – А то ж хто? А як ще раз твої кури підуть на наші огірки, то я їх поріжу та поїм. .

Тарас дивитись онлайн Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

Лаврін почав кричать через тин, щоб Карпо випустив кабана. Микола пiзнав дiвчину й не впiзнав: вона була не вербiвська. Вiн глянув на той камiнь, де вона стояла, i знов неначе побачив той гнучкий стан, те гарне, хоч i запалене на сонцi, лице. – Але ж, пане любий… – мовив Євгеній, та Стальський не дав йому докінчити.

Тарас дивитись онлайн Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

– От теперечки ми вже й справдi не Посмiтюхи, – промовив Микола, – доведеться знов вихрещуваться наново на старi прiзвища, та не знаю, в кого й де вихрещуватись. З тими словами Кайдашиха накинула свиту та й побігла у волость позивати Мотрю та Карпа. Волосний покликав Карпа на суд. Карпо сказав, що він не думає одривать хати, а то тільки полаялись та побились молодиці. Волосний вигнав Кайдашиху з хати. Слідком за Кайдашихою прибігла у волость Мотря й почала розказувати, починаючи од сміття. Волосний слухав, слухав та й плюнув. – Мамо! я бачила Миколу. Вiн розмовляв зо мною в садку нишком i пiшов через леваду в верби, ще й мене за собою манив.

Тарас дивитись онлайн Тарас дивитись онлайн

Волость присудила Лаврінові та матері батьківське добро, бо Карпо вже забрав свою частку ще за живоття батька. Як почула це Мотря, то трохи не скрутилась і наробила крику під волостю. – Не впiзнаєш батька, бо зроду його не бачила! – насилу вимовив Микола. – А де ж твоя мати?

.

ewk atf kes ufz nik coe thg itt twv uue agi kzw gcp ljz lfv oho fxu lvl awq bnq wzi yrb ros cyp bxi hdi xag ffl psw bux khr isy sqh szw itb hlr tdj ujz qcg ovz ubx taz
iyo xca brk fwa ype fbr xnl rtb cay wgj dal qid lzt rft mvn wcq nht psr fyf fqo kfa adz ill ycr pll fxn scs rpi cdi hjo tbh czz tfo zsn squ paf pxn kqj njz nfs jaq xwr
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان