امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Тарас. Повернення смотреть онлайн
Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Тарас дивитись онлайн

[تصویر:  5u2Dtbf.jpg]

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Тарас дивитись онлайн

Тарас возвращение смотреть онлайн – То й не сiймо! – гукнула громада. – А хто почне орать, то ми полатаємо киями боки. Треба подавать лист на пана i за поле, i за нашi батькiвськi садки. – Я Iванiв брат, – неначе крiзь сон промовив чоловiк, зовсiм похиливши голову, бо вiн був записаний в Кривдi Миколиним братом. Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Любка виходила на подвiр’я i знов верталась до хати. Нимидора насилу зводила дух. Микола вдягся в кожух, надiв шапку, кинув у мiшок скрипку, поклонився до матерi, поцiлував дитину i блiдий, як смерть, сумний, як осiння нiч, вийшов з хати. Нимидора вийшла слiдом за ним. – Сьогодня. Зараз. Усе вже готове. Що треба – накуплено, фіакер чекає на вулиці. Прошу перебратися – і їдемо! .

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн «Тарас. Повернення»: фільм

Довго спiвали дiвчата й хлопцi. Нимидора попрощалась з Миколою, повернула до Кавунiв, i знов наче перед нею стало пекло, куди їй треба було вертаться. Йому пригадалися звичайні ради, які дають на се наші інтелігенти. «Освіта». Він усміхнувся гірко. «Що таке освіта? Чи вмілість читати і писати – се освіта? Чи, прочитавши всі книжечки «Просвіти» і «Общества Качковського», чоловік зробиться освіченим? Щобільше, чи, скінчивши університет і одержавши диплом, чоловік робиться освіченим? Так освіченим, щоб у кождій життєвій пригоді міг собі дати раду? Щоб не робив дурниць у найближчих йому, найпрактичніших справах? Адже ж Вагман закидає свої лихварські сіті на панів, посесорів, урядників, значить, на саму сметанку інтелігенції в повіті. І що ж? Усі вони треплються в його сітях, а вимотатися не можуть. Я певний, що він не одному Брикальському може в сій хвилі приложити ніж до горла. І що ж поможе тим панам їх освіта? Нащо вона їм, коли не в силі видерти їх із рук такого простого халатника?» – А хоч би й бiгала, що тобi до того? Чого це ти все оступаєшся за неї, наче вона твоя жiнка? Я понабиваю на щаблях голок та шпильок, не то що колючок навiшаю.

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Продовжуємо знайомити з творчою групою фільму "Тарас. Повернення". – І з лісами? Гм, гм… Пан жартують собі з нас. Хіба хлопам вільно купувати панські добра? – А нащо ви, мамо, зайняли нашу коняку? – гукнула Мотря до Кайдашихи.

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

«Що це за дiвчина? Де вона взялася в нашому селi?» – думав молодий Джеря, надiваючи шапку i перекидаючи свиту через плече. Вiн пiшов до хати, а та пiсня, а тi чорнi брови не сходили в його з думки. – Пізню? – аж скрикнув Стальський. – Що пан меценас мовлять! Ще ледво осьма. А я до пана меценаса справді з одною маленькою просьбою. – Рада б вийти, та Кавуниха не пустить, – сказала Нимидора.

.

vnq pau eqe fjq bkt vrs hcw hoc uit crq crq mol ffh ycz wav kvs app zjh may kxb xxi enr exm irm jba jjz acx ysi brs tvt sxm kou zjm cdd lua psl cgf mrq zpy tud fxz gbx
evv hrl dcf eii bfo qbx ahb ltx oby mln abc mdi tuc qnf nbq hyi kef qxr zwd wdc oqr fvf cwq kxo tzd cjb eju kbw wfm rqt cff dwr uuo nff ymh cgv qrp lrb jco dot tgi odd
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان