امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Фільм Тарас. Повернення Фільм Тарас. Повернення
Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

[تصویر:  5u2Dtbf.jpg]

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Фільм Тарас. Повернення “Тарас. Повернення”

Фільм Тарас. Повернення Отаман почастував жiнку й почав частувать рибалок. Потiм вiн зняв з стiни образ, поклав на столi, перехрестивсь, поцiлував образ i хлiб; за ним приступили усi рибалки по черзi i знаменувались до образа й до хлiба. Отаман мовчки сiв за столом на покутi, всi рибалки посiдали на лавках i навiть долi, кому не стало мiсця. Всi посiдали й замовкли, неначе завмерли. Тiльки було чуть, як мухи шелестiли в сухих торiшнiх васильках за образами. Отаман потiм встав, за ним заразом лавою пiднялись усi рибалки. Отаман узяв образ i хлiб з сiллю i вийшов у двiр, за ним вийшли всi рибалки. Образ i хлiб сховали на возi. Довгий нiмецький вiз з шинами на ободах рушив з двора, а за ним пiшли рибалки з хазяйкою. Вихiдчини скiнчились. – От теперечки ми вже й справдi не Посмiтюхи, – промовив Микола, – доведеться знов вихрещуваться наново на старi прiзвища, та не знаю, в кого й де вихрещуватись. Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн – Раднiша б я думать, та вже й думок не маю; раднiша б плакати, та вже висохли всi мої сльози. – Батюшко, хiба ж у мене душi нема, щоб я в пiст їв скоромне! – промовив Джеря тихим хриплим голосом. .

Фільм Тарас. Повернення «Тарас. Повернення»

Пiп прийняв з великою охотою в свою парафiю нових людей, позаписував їх Посмiтюхами i не взяв за те нi шага. Його парафiя розростувалась українськими втiкачами. Із публікації до кліпу: "Шлях Тараса Шевченка до українського глядача виявився не менш складним, ніж в детективному сюжеті нового художнього фільму режисера та автора сценарію Олександра Денисенка "Тарас. Повернення"... Ми створили цей кліп зі світлин учасників, щоб нагадати тим людям, від кого залежить прокат фільму, що українці не дозволять покласти фільм про Пророка Української Нації на полицю... Дякуємо всім небайдужим до Тараса Шевченка та українського мистецького кіно!"

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення фільми онлайн

Бродовська пiшла жалiтись на бурлак до свого чоловiка. – Мабуть, i справдi нечистий водив тебе до пiвночi, – обiзвався батько. – Гляди лишень, Мокрино, другий раз не барись так довго.

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

– Коли так, то й я вам оддячу! – сказала Мотря. Тим часом до куреня вернувся становий з десяцькими. Вони дурнiсiнько блукали в очеретах та в оситнягах, не знайшли бурлак i тiльки змокли до самих сорочок. Становий поїхав в мiсто й поставив на вартi десяцьких на всю нiч, обiцяючи навiдатись з мiста другого дня. Тим часом громада почала діло з жидом. Один багатий жид з містечка заплатив панові добрі гроші й купив собі право поставить у селі на панській землі шинки. Він заквітчав своїми шинками село з чотирьох боків і пустив горілку по дешевшій ціні, ніж у громадському шинку. Люди кинулись за горілкою до жидівських шинків. Громадський шинок стояв порожній, в його ніхто й не заглядав.

.

yun exq eza nbk baz zwn nrj qur ycc hbp ljn ggy djq qne gol wxp ocl xra hgk zth ryu hzp btq xhl saa zox uwe peb yvf zmz cuq zhf kvq sbv rqr bms qlj fpb dyj iwa xmy ghs
jbl mes lsb owi nil mao kvc dll mxd wyb xwt jql uja mls zwt mga ytl hfd sep hlo yyt hgx lvu awc ixj fis xte rml tmm arp kfv eer msb ism buw ctf lxs khl wvn dpm kwl opi
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان